🏡 Shitet super apartament 3+1+2 + 2 ballkone PASKUQAN / 136.04 m² /133,319€

133,319 €

For Sale
Property details
  • Property ID: GH1897
  • Property Type: Apartment
  • Property status: gohome.under_construction
  • Price: 133,319 €
  • Gross area: 136 m2
Description

🚨 OKAZION 🚨
🏡 Shitet super apartament 3+1+2 + 2 ballkone
📍 Paskuqan

✨ Detaje të pronës:
• 📐 Sipërfaqe totale: 136.04 m²
• 🏢 Kati i parë banim
• ☀️ Dy orientimet më të mira: Lindje & Jug
• 🌆 Pamje nga rruga kryesore
• 🧱 Faza aktuale: tulle

💥 Çmimi: 980€/m² 💥
🚨 Çmimi total: 133,319€ 🚨

🔥 Apartament ideal për familje dhe investim 🔥